Контакты
+371 67–29–83–85
+371 26–02–69–58
Rīga, Brīvības iela 106
Klīnika "Ķīniešu medicīna"

“Tradicionālā Ķīnas medicīna” – tas ir vairākus gadu tūkstošus senās Ķīnas medicīnas zinātnes precīzs nosaukums. “Tradicionālā” – ar šo vārdu tiek uzsvērta Ķīnas medicīnas attīstība no tās pirmsākumiem līdz mūsdienām. Ķīnas medicīna ir pamatā Austrumu, Korejas, Vjetnamas, Tibetas un Japānas medicīnai. Tai ir daudz kopīgu iezīmju ar Indijas medicīnu.

Ķīnas medicīnas pamatā ir priekšstats par cilvēku kā Visuma daļu. Ķīnas medicīnas piekritēji uzskata, ka cilvēks atrodas starp zemi un debesīm, starp enerģiju un matēriju, starp Jan un Iņ.

Pacientu ārstēšanā tiek izmantotas dažādas metodes. To skaitā ir masāža, Cigun vingrošana, homeopātisku preparātu izmantošana un citas īpašas metodes – ārstēšana ar skaņu vai krāsu palīdzību. Svarīgākās metodes ir adatu terapija un piededzināšana.

Jēdzieni “adatu terapija” – “akupunktūra”, “adatu refleksoterapija” – ikvienam vispirms izraisa asociācijas ar Ķīnas medicīnu. Ārstējot ar adatu palīdzību — veicot adatu terapiju (akupunktūru), tiek paredzēta iedarbība uz cilvēka organismu, lai līdzsvarotu viņa enerģiju un padarītu cilvēku par matērijas daļu.

Ar adatu terapiju (akupunktūru) tiek ārstētas dažādas slimības – locītavu sāpes, menstruālā cikla traucējumi (dismenoreja), muguras sāpes, impotence, kuņģa sāpes, enurēze, smēķēšana, galvassāpes.

Viena no izplatītākajām adatu terapijas (akupunktūras) indikācijām ir liekā svara samazināšana. Ir zināmi arī gadījumi, kad adatu terapija (akupunktūra) ar panākumiem tiek lietota kosmetoloģijā.

 
Pēdējie raksti Visi raksti
Jaunumi Visi jaunumi
Pieraksties jaunumiem

Design by "Indesart"
Latvijas Reitingi